1 / 1
Foto e Procesor Intel Core i3-12100

Procesor Intel Core i3-12100

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
232.77 €
174.90 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 145.75 €
Ju kurseni 57.87 €
-25%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një procesor i gjeneratës së 12-të Alder Lake i krijuar për prizën LGA 1700. Ofron 4 bërthama fizike (8 fibra). Frekuenca e tij është prej 3.3 GHz dhe deri në 4.3 GHz në modalitetin Turbo. Ai ofron një cache 12 MB SmartCache dhe një proces prodhimi 10 nm është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet memoriet DDR5 me frekuencë deri në 4800 MHz dhe DDR4 me frekuencë deri në 3200 MHz. Ai mbështet PCI-Express 5.0 / 4.0. Ai përmban grafikë të integruar Intel UHD Graphics 730. TDP e deklaruar nga prodhuesi është 60 W (deri në 89 W në modalitetin turbo).
DirectX:
DirectX 12
Frekuenca operuese [MHz]:
3300
Frekuenca Turbo [MHz]:
4300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I paketuar:
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] (total):
12 288
Numri i fijeve (threads):
8
Numri i modelit:
Core i3
Pajisje speciale:
Overclocking automatik, HyperThreading, GPU e integruar
Procesor grafik:
Intel UHD Graphics 730
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
EAN:
5032037238458
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Procesor Intel Core i3-12100
174.90 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo