1 / 1
E shitur
Foto e Procesor Intel Core i5-12600KF 20MB

Procesor Intel Core i5-12600KF 20MB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
256.43 €
254.44 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 212.04 €
Ju kurseni 1.99 €
-1%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një procesor i gjeneratës së 12-të Alder Lake i krijuar për prizën LGA 1700. Ofron 6 + 4 bërthama fizike (6 performancë + 4 efikase, 16 fije). Frekuenca e tyre është 2.8 / 3.7 GHz dhe deri në 3.6 / 4.4 GHz në modalitetin Turbo (bërthama efikase / performancë). Ai ofron një 20 MB SmartCache buffe dhe një proces prodhimi 10 nm është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet memoriet deri në DDR5 4800 MHz dhe DDR4 3200 MHz. Mbështet PCI-Express 5.0 / 4.0. TDP e deklaruar nga prodhuesi është 125 W (deri në 150 W në modalitetin turbo).
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Gjenerata e procesorit:
12
Lloji i cache-it të procesorit:
Smart Cache
Mënyrat e funksionimit të procesorit:
64-bit
Lloji i kartelës grafike diskrete:
Nuk është në dispozicion
Cache i procesorit [MB]:
20 MB
Kanalet e memories:
Me dy kanale
Modeli i kartës grafike në bord:
Nuk është në dispozicion
Lidhje:
100 °C
Numri i Klasifikimit të Kontrollit të Eksportit [ECCN]:
5A992CN3
EAN:
5032037234115
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Procesor Intel Core i5-12600KF 20MB
254.44 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo