1 / 2
Foto e Procesor Intel Core i7-11700KF
Foto e Procesor Intel Core i7-11700KF

Procesor Intel Core i7-11700KF

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
509.92 €
499.57 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 416.31 €
Ju kurseni 10.35 €
-3%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky procesor i gjeneratës së 11-të Rocket Lake është dizajnuar për prizë LGA 1200. Përmban 8 bërthama fizike dhe ka frekuencë 3.6 GHz që në opsionin Turbo rritet deri në 5.0 GHz. Ofron 16 MB cache dhe është krijuar përmes procesit 14 nm. Mbështet memoriet DDR4 deri në 3200 MHz dhe PCl-Express 4.0.


Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shpejtësia e bus [GT/s]:
8
Prodhuesi i procesorit:
Intel
I paketuar:
Jo
Teknologjia [nm]:
14
Frekuenca operuese [MHz]:
3600
Numri i fijeve [threads]:
16
Frekuenca maksimale e memories operative RAM [MHz]:
3200
Frekuenca Turbo [MHz]:
5000
TDP-ja mesatare [W]:
125
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] [total]:
16 384
Numri i modelit:
Core i7
Uebfaqja e prodhuesit:
intel.com
Pajisje speciale:
Overclocking automatik, procesim të shumëfishtë, Hyperthreading
Besueshmëria:
100 %
Prizë:
1200 socket
Gjenerata e procesorit:
11
Emri i kodit:
Rocket Lake
Mbështet çipset:
Intel B560, Intel H510, Intel H570, Intel Z590
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
5032037215602
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Procesor Intel Core i7-11700KF
499.57 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo