1 / 6
E shitur
Foto e Puzzle Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost, 1000 pjesë
Foto e Puzzle Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost, 1000 pjesë
Foto e Puzzle Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost, 1000 pjesë
Foto e Puzzle Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost, 1000 pjesë
Foto e Puzzle Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost, 1000 pjesë
Foto e Puzzle Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost, 1000 pjesë

Puzzle Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost, 1000 pjesë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
41.66 €
37.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 31.40 €
Ju kurseni 3.98 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Me 1000 copë, tani mund të ndërtoni protagonistin kryesor të Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost Simon Reily dhe të bëni një pamje të bukur për dhomën tuaj.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
480
Numri i pjesëve:
1000
Lartësia [mm]:
680
Nga seria:
Call of Duty
Puzzle:
2D puzzle
Materiali:
Papír
Kodi:
05908305241683
EAN:
5908305241683
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Puzzle Call of Duty: Modern Warfare 2 - Ghost, 1000 pjesë
37.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo