1 / 1
Foto e Radio për veturë Sencor SCT 3018MR

Radio për veturë Sencor SCT 3018MR

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
54.48 €
47.90 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 39.91 €
Ju kurseni 6.59 €
-13%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Nëse shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës, atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë me komode, Sencor është kompani e njohurë për prodhimin e radiove të kualitetit të lart. Kjo radio ka portë për USB me anë të së cilës ju mundeni të futni këngë të ndryshme, poashtu ka edhe slot për memoroe MMC dhe SD. Kjo radio mbështet formatin MP3 dhe WMA.

Lansuar:
22 Korrik 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Komandë:
USB:
Drive (ROM):
Pa drive
Slot për memorie:
MMC, SD
Formate audio:
MP3, WMA
Mbështetje për NFC:
Jo
RDS:
Tag ID3:
Energjia maksimale (W):
4x40W
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Marrës DAB:
Jo
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
1
Subwoofer:
Jo
Lidhje direkte me iPod:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Stacionet e memorizuara FM:
18
Stacionet e memorizuara AM:
12
Komand në timon:
Jo
Prodhuesi:
Sencor
Bluetooth:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Panel të lëvizshëm:
Sistem navigimi:
Jo
EAN:
8590669195220
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Radio për veturë Sencor SCT 3018MR
47.90 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo