1 / 1
Foto e Radio portative Panasonic RF-2400DEG-K, AM / FM

Radio portative Panasonic RF-2400DEG-K, AM / FM

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
60.72 €
49.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.39 €
Ju kurseni 11.05 €
-19%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Prenosné rádio s rozsahy AM/FM se kterým si mužete vychutnat hlasitý a kvalitní poslech kdykoliv a kdekoliv. Rádio disponuje vestaveným reproduktorem, který prehrává zvuk kvalitne pro opravdový požitek pri poslechu. Rádio disponuje velkým panelem pro snadné naladení vaší oblíbené hudební stanice s oddelenou stupnicí pro AM a FM frekvenci. Rozmery rádia 234 x 122 x 82 mm. Hmotnost 0,69 kg.
Kodi i prodhuesit:
RF-2400DEG-K
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Port dalës për kufje
Përmasat [mm]:
234 x 122 x 82
Marrës:
AM, FM
Slot për bateri:
4x UM-3 (AA)
Prodhuesi:
Panasonic
Pesha [kg]:
0,67
Ngjyra:
Zezë
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Vendi i prodhimit:
Indonezija
EAN:
5025232863440
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Radio portative Panasonic RF-2400DEG-K, AM / FM
49.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo