1 / 3
Foto e Radiomarrëse Motorola TLKR T42, 3 copë
Foto e Radiomarrëse Motorola TLKR T42, 3 copë
Foto e Radiomarrëse Motorola TLKR T42, 3 copë

Radiomarrëse Motorola TLKR T42, 3 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
71.95 €
68.99 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 57.49 €
Ju kurseni 2.96 €
-5%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

E thjeshtë, kompakte dhe e lehtë për tu përdorur nga e gjithë familja kur ju jeni në markete të mëdha ose duke shëtitur. Radiomarrësja TLKR T42 është zgjidhja perfekte për të qenë në kontakt, pa marrë parasysh nëse jeni në shtëpi apo jashtë. Pajisja nuk kërkon ndonjë licensë. Ajo ka një ekran LCD, 16 kanale dhe një rreth prej 4km falas për thirrje dhe biseda. Ajo përmban një rrip duke e bërë sa më të përshtatshme për mbajtje. Pajisja merr energji nga 3 bateri AAA (ato nuk përfshihen në paketë). Ajo ka dimensione 48 x 136 x 27 mm dhe peshë prej 79 gram (pa bateri). Seti përban 3 bateri.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Uebfaqja e prodhuesit:
motorola.com
Data e lansimit:
27. 2. 2019
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5031753007515
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Radiomarrëse Motorola TLKR T42, 3 copë
68.99 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo