1 / 1
Foto e Reduktues i kabllos PremiumCord

Reduktues i kabllos PremiumCord

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4.61 €
3.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.06 €
Ju kurseni 0.94 €
-21%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Edhe pse së fundmi ka pasur rritje në rrjetin pa tela të bartjes së dhënave, por për disa rrjete është më mirë të përdoren kabllo të zakonshme, shpesh analoge. Kjo kabllo audio analoge bën zvogëlimin e madhësisë prej 6.5 mm jack deri në 3.5 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Lidhës:
2, 3.5mm
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lloji i kabllos:
Reduktues, Audio
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Dizajnuar për:
Kokë
Nga konektori:
6.3 mm jack (mashkull), Konektor 6.3 mm mashkull
Numri i lidhësve:
2
Kodi i prodhuesit:
kjr-25
EAN:
8592220007164
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Reduktues i kabllos PremiumCord
3.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo