1 / 7
Foto e Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H
Foto e Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H
Foto e Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H
Foto e Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H
Foto e Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H
Foto e Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H
Foto e Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H

Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
260.41 €
224.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 187.18 €
Ju kurseni 35.80 €
-14%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Regjistrues i fuqishëm i videove në rrjet me 16 kanale që, kur lidhet me sistemet e kamerave, ju lejon të shikoni, ruani dhe luani video. Ai ruan deri në 10 TB regjistrime nga kamerat e lidhura për të siguruar të dhënat tuaja dhe ofron akses të shpejtë dhe të përshtatshëm në to. NVR ofron rezolucion të mprehtë imazhi deri në 8 MP. Opsioni i daljes deri në 16 kanale siguron që të kapni të gjitha detajet nga çdo kënd i imagjinuar. Të dhënat shfaqen në kohë reale. Regjistruesi i videos në rrjet bashkëpunon plotësisht me aplikacionin celular VIGI, falë të cilit gjithmonë mund të shikoni se çfarë po ndodh në kamerat e lidhura. Sistemi është gjithashtu në gjendje të shfaqë sinjalizime të ndryshme, si zbulimi i lëvizjes (nëse kjo veçori mbështetet nga kamera përkatëse në lidhje me TP-Link VIGI NVR1016H). Pajisja ofron gjerësi brezi për akses në video - deri në 80 Mbps. Gjerësia e madhe e brezit të aksesit të videos siguron që NVR-ja juaj të mund të trajtojë shumë kamera me definicion të lartë. Sipas prodhuesit, bazuar në testimin e brendshëm me ndihmën e kamerave VIGI, VIGI NVR mund të menaxhojë deri në 16 kamera me katër megapiksel. Ndërfaqet e zgjedhura: 1 x SATA, 1 x RJ-45 10/100 Mbps, 2 x USB 2.0.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i kaneleve (channel):
16
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
12VDC
Teknologjia:
IP
Rezolucioni maksimal i regjistrimit:
8Mpix/4K UHD
Lidhësit LAN:
1x 10/100 Mbps
Rezolucioni maksimal i prodhimit së videos:
FullHD
Ekzekutimi:
Desktop
Lansuar:
26. 4. 2022
EAN:
4897098683293
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Regjistrues TP-Link VIGI NVR1016H
224.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo