1 / 1
E shitur
Foto e Rrip ore ESES për Samsung Galaxy Watch 46mm / Samsung Gear S3, i kuq

Rrip ore ESES për Samsung Galaxy Watch 46mm / Samsung Gear S3, i kuq

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.57 €
21.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 18.01 €
Ju kurseni 2.96 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rripi i lëvizshëm silikoni do të dekoroj jo vetëm orën tuaj, por edhe dorën tuaj. Dizajni tërheqës kombinohet me forcë të lartë. Kurse, materiali fleksibël, shumë i qëndrueshëm plotësohet me një kapëse të besueshme që siguron fiksim të sigurt dhe është i lehtë për t'u hequr dhe vendosur.
Lansuar:
28. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530001034
Prodhuesi:
ESES
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rrip ore ESES për Samsung Galaxy Watch 46mm / Samsung Gear S3, i kuq
21.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo