1 / 4
Foto e Ruter Mikrotik Cloud Core CCR2004-1G-12S+2XS
Foto e Ruter Mikrotik Cloud Core CCR2004-1G-12S+2XS
Foto e Ruter Mikrotik Cloud Core CCR2004-1G-12S+2XS
Foto e Ruter Mikrotik Cloud Core CCR2004-1G-12S+2XS

Ruter Mikrotik Cloud Core CCR2004-1G-12S+2XS

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
904.12 €
685.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 571.44 €
Ju kurseni 218.39 €
-25%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
MikroTik Cloud Core CCR2004 është ruter i pajisur me një procesor të fuqishëm i cili operon në në shpejtësi 10000Mbps, që ofron lidhje përmes 14 porteve SFP + dhe SFP28 . Poashtu, ky ruter mbështet sistemin MikroTik RouterOS dhe ka memorie RAM prej 4,096 MB. Dimensionet e këtij produkti janë 443 x 224 x 44 mm.
Lansuar:
5. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SFP28, SFP+
Licensë:
L6
Mbështetje për IPv6:
Lloji i ruterit:
Ruter
Firewall:
Menaxhimi:
Kodi:
CCR2004-1G-12S+2XS
Gjerësia mm:
443
Lartësia mm:
44
Trashësia mm:
224
Numri i porteve HUB Switch:
14
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
10000
Frekuenca e procesorit MHz:
1700
Ram MB:
4096
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS
Numri i bërthamave të procesorit:
4
EAN:
4752224000019
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ruter Mikrotik Cloud Core CCR2004-1G-12S+2XS
685.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo