1 / 3
E shitur
Foto e Sensor Garni 055H
Foto e Sensor Garni 055H
Foto e Sensor Garni 055H

Sensor Garni 055H

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
49.62 €
46.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 38.86 €
Ju kurseni 2.98 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky senzor me wireless për stacionin e motit GARNI 1055 Arcus është i dizajnuar të mas temperaturën dhe lagështinë relative. Është shumë i qëndrueshëm. Mund ta varni apo ta lini diku.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Bardhë
I përdorshëm me:
Garni, Garni 1055 Arcus
Pesha [g]:
84
Data e lansimit:
13. 1. 2018
Përputhshmëria:
Garni 1055 Arcus
EAN:
8592733020568
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Sensor Garni 055H
46.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo