1 / 2
E shitur
Foto e Sensor Garni 045H
Foto e Sensor Garni 045H

Sensor Garni 045H

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.73 €
28.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.95 €
Ju kurseni 0.99 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Sensori wireless me tre kanale për stacionet e motit GARNI 520 dhe 525 është projektuar për matjen e temperaturës dhe lagështisë relative. Ekrani i qartë tregon të dhënat e temperaturës prej 4 mm dhe lagështia relative prej 3.5 mm. Mund ta varni sensorin në një mur ose ta vendosni atë në një sipërfaqe të sheshtë. Karakteristikat kryesore: matjet e temperaturës dhe lagështisë relative Marrësi i sinjalit DCF-77 3 kanale fuqia maksimale e RF 10 dBm (10 mW) mundësia e qëndrimit dhe varjes

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Trashësia [mm]:
25
I përdorshëm me:
Garni, Garni 520, Garni 525
Lartësia [mm]:
59
Pesha [g]:
50
Data e lansimit:
21. 1. 2020
EAN:
8592733020766
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Sensor Garni 045H
28.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo