1 / 4
E shitur
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x2TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x2TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x2TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x2TB SATA/DRW/3Y NBD

Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x2TB SATA/DRW/3Y NBD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,747.79 €
1,454.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,212.22 €
Ju kurseni 293.12 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky model i veçantë bazohet në një procesor me 4 bërthama Intel Xeon E-2224G që funksionon me frekuencë 3.5 GHz deri në 4.7 GHz kur mbingarkohet në modalitetin TurboBoost. Serveri vjen me 8 GB memorje DDR4 UDIMM ECC, kurse puna me hard disqet sigurohet nga kontrolluesi Intel VROC 6.x. Poashtu, 2 hard disqe 2 TB HDD 7.2k janë instaluar tashmë nga prodhuesi për të dhënat e përdoruesit, kurse prodhimi i videos sigurohet nga Intel UHD Graphics (2 × DisplayPort). Përveç kësaj, ky server posedon një mori portesh si: USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, porti serial dhe drive DVD ± RW.
Lansuar:
16. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Tower
Numri i sloteve për memorie:
4
Modeli i procesorit:
E-2224G (3.4/4.6 GHz 4-cores / 4-threads)
Numri maksimal i procesorëve:
1
Numri i porteve USB:
9
Prizë:
1151 socket
Gjenerata e procesorit:
8
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Kodi:
T40-822-3PS
Besueshmëria:
100 %
Memorie e brendshme GB:
4000
Energjia elektrike maksimale W:
300
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
8
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Drive optik:
DVD
Numri maksimal i hard disqeve:
3
EAN:
8592457185222
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x2TB SATA/DRW/3Y NBD
1,454.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo