1 / 12
E shitur
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G
Foto e Server QNAP TS-431X-2G

Server QNAP TS-431X-2G

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
740.47 €
595.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 495.96 €
Ju kurseni 145.33 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
NAS në formën e një modeli katër-core TS-431KX, i cili siguron katër slote në disk për ruajtje masive, ofron zgjerim të memorjes deri në 8 GB RAM (përfshirë 2 GB RAM). Ka një port të integruar 10GbE SFP + dhe porte USB. TS-431KX siguron një rezervë gjithëpërfshirëse lokale cloud dhe mbështet teknologjinë për të krijuar një plan të besueshëm rezervë dhe rikuperimi të fatkeqësive. Në rast të një dështimi të sistemit ose fshirjes aksidentale të skedarëve, ju mund ta riktheni shpejt sistemin tuaj në një gjendje normale.
Lansuar:
4. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Tavolinë
USB 3.0:
Numri i sloteve HDD:
4
Modeli i diskut:
2.5"-SATA, 3.5"-SATA
Për t'u përdorur në:
Kompani
Kapaciteti [L]:
Kodi:
TS-431KX-2G
Rrjet i integruar 10GbE:
Pesha kg:
2,03
Gjerësia mm:
160
Lartësia mm:
161
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Pesha g:
1 114
Gjatësia mm:
219
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
3
Përfshirë edhe HDD:
Jo
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Server QNAP TS-431X-2G
595.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo