1 / 4
E shitur
Foto e Server Tower Dell PowerEdge T40 /E-2224G/16GB/2x1TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Tower Dell PowerEdge T40 /E-2224G/16GB/2x1TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Tower Dell PowerEdge T40 /E-2224G/16GB/2x1TB SATA/DRW/3Y NBD
Foto e Server Tower Dell PowerEdge T40 /E-2224G/16GB/2x1TB SATA/DRW/3Y NBD

Server Tower Dell PowerEdge T40 /E-2224G/16GB/2x1TB SATA/DRW/3Y NBD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,034.49 €
1,988.70 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,657.25 €
Ju kurseni 45.79 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dell PowerEdge T40 është një server i vogël Tower, i projektuar për nevojat e gjera të kompanive në rritje. Poashtu, PowerEdge T40 ndihmon në konsolidimin e të dhënave dhe aplikacioneve nga desktopet dhe stacionet e punës në një server të vetëm qendror, duke ndihmuar në rritjen e produktivitetit dhe rritjen e bashkëpunimit. Thelbi i këtij modeli të veçantë bazohet në një procesor me 4 bërthama Intel Xeon E-2224G që funksionon me frekuencë 3.5 GHz deri në 4.7 GHz në modalitetin TurboBoost. Serveri vjen me 16 GB memorje DDR4 UDIMM ECC, kurse puna me hard disqet sigurohet nga kontrolluesi Intel VROC 6.x. Poashtu, 2 hard disqe 1 TB HDD 7.2k janë instaluar tashmë nga prodhuesi për të ruajtur të dhënat e përdoruesit. Përveç kësaj, prodhimi i videos sigurohet nga Intel UHD Graphics (2 × DisplayPort), si dhe ky server posedon një mori portesh si: USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, porti serial dhe drive DVD ± RW . Versioni Ethernet i serverit është një lloj mini tower i furnizimit me energji i përdorur për furnizimin me energji 300W Bronzë. Për më tepër, serveri vjen pa një sistem operativ.
Lansuar:
16. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Tower
Numri i sloteve për memorie:
4
Modeli i procesorit:
E-2224G (3.4/4.6 GHz 4-cores / 4-threads)
Numri maksimal i procesorëve:
1
Numri i porteve USB:
9
Prizë:
1151 socket
Gjenerata e procesorit:
8
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Kodi:
T40-1621-3PS
Memorie e brendshme GB:
2000
Energjia elektrike maksimale W:
300
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Drive optik:
DVD
Numri maksimal i hard disqeve:
3
EAN:
8592457185215
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Server Tower Dell PowerEdge T40 /E-2224G/16GB/2x1TB SATA/DRW/3Y NBD
1,988.70 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo