1 / 4
Foto e Set A4tech 4200N, i zi
Foto e Set A4tech 4200N, i zi
Foto e Set A4tech 4200N, i zi
Foto e Set A4tech 4200N, i zi

Set A4tech 4200N, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
43.71 €
40.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 33.94 €
Ju kurseni 2.99 €
-7%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Një set i fuqishëm i tastierës dhe mausit wireless, i cili është i përshtatshëm jo vetëm për punë në zyrë, por edhe për lojëra të rastësishme. Tastiera krenohet me një numër funksionesh të avancuara, për shembull, 12 butona multimedial, si dhe printim me lazer të tasteve që nuk mund të fshihen. Puna mausin do të jetë e lehtë. Mund të konfiguroni deri në 16 komanda të ndryshme opsionale të tasteve kryesore. Përveç kësaj, ju mund të përdorni lëvizje vertikale dhe horizontale. Mausi ofron një lidhje të qëndrueshme 2.4 GHz që funksionon në një distancë prej 10 metrash. Rezolucioni i sensorit optik është 1000 DPI. Ndërfaqja: brezi wireless 2.4 GHz për lidhje deri në një distancë prej 10 metrash, përdor një marrës nano.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i butonave:
3
Uebfaqja e prodhuesit:
a4tech.com
Rrota:
Mekanike
Lloji i ndërprerësit:
Membranë
Sensor i lëvizjes:
Optik
Ergonomia:
Universal
Teknologjia pa tela:
Radio Frekunecë
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Zhvendosje majtas:
e gjatë
Enter:
Me dy rreshta
Ngjyra dominuese:
E zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711421933926
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set A4tech 4200N, i zi
40.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo