1 / 7
Foto e Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë
Foto e Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë
Foto e Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë
Foto e Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë
Foto e Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë
Foto e Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë
Foto e Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë

Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
636.01 €
414.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 345.73 €
Ju kurseni 221.13 €
-35%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Philips TAB8505 është një soundbar 2.1k me një subwoofer wireless me një fuqi totale prej 240 W (200 W RMS). Ofron mbështetje për riprodhimin USB, HDMI eARC, EasyLink, Bluetooth v4.2, Wi-Fi, DTS Play-Fi dhe mbështetje për asistentët e zërit (Google Assistant, Siri, Alexa), dhe mbështetje për Apple Airplay 2, Chromecast dhe Spotify. Ka përmasat: 900 x 57 x 110 mm, peshë: 2.4 kg, ndërsa përmasat e subwoofer janë: 122 x 403 x 300 mm dhe pesha: 4,5 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, Optik, USB host
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar
Komandë:
Wireless, pajisje
Mënyra e përdorimit:
Për TV
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Portet hyrëse:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Portet dalëse:
HDMI
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Kodi:
Phil-TAB8505/10
Pesha kg:
2.4
Gjerësia mm:
900
Lartësia mm:
57
Trashësia mm:
110
Numri i kaneleve channel:
3
Besueshmëria:
100 %
Fuqia totale RMS W:
200
Shtrirja e frekuencës Hz:
40
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Lansuar:
29. 1. 2021
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Ngjyra:
Argjendtë
Energji:
Ze síte
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4895229109964
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set altoparlantësh Philips TAB8505, 2.1, të argjendtë
414.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo