1 / 3
E shitur
Foto e Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza
Foto e Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza
Foto e Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza

Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
15.90 €
14.02 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 11.68 €
Ju kurseni 1.88 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Set i tre kabllove Y - NA-SYC1 chromax, me mundësi për të lidhur dy ftohës me një kokë, si dhe mbështetje për ftohësit PWM me 3-pin dhe 4-pin.
Lansuar:
2. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Ftohës, pllakë amë
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Ftohës 4 pin
Nga konektori:
Ftohës 4 pin
Për lidhës:
Ftohës 4 pin
Kodi:
NA-SYC1.black
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
EAN:
9010018200553
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza
14.02 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo