1 / 2
Foto e Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza
Foto e Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza

Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.68 €
13.72 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 11.43 €
Ju kurseni 2.96 €
-18%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Set i tre kabllove Y - NA-SYC1 chromax, me mundësi për të lidhur dy ftohës me një kokë, si dhe mbështetje për ftohësit PWM me 3-pin dhe 4-pin.
Lansuar:
2. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Ftohës, pllakë amë
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Ftohës 4 pin
Nga konektori:
Ftohës 4 pin
Për lidhës:
Ftohës 4 pin
Kodi:
NA-SYC1.black
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
EAN:
9010018200553
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set i kabllove Noctua NA-SYC1 chromax.black, të zeza
13.72 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo