1 / 10
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
Foto e Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™

Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
309.11 €
262.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 218.69 €
Ju kurseni 46.68 €
-16%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ndërtoni lojën legjendare Super Mario Bros ™ me këtë set mahnitës LEGO® Nintendo Entertainment System! Vendosni kasetën e lojës në konzolën në formë kubi. Kthejeni dorezën në televizorin retro dhe shikoni Mario 8-bit që kalon nëpër ekran. Vendosni LEGO® Maria (nuk përfshihet) në vendin e caktuar në majë për t'iu përgjigjur armiqve, pengesave dhe shpërblimeve në ekran - edhe muzika origjinale nga loja do të luhet! Numri i pjesëve: 2646. Seti është i përshtatshëm për persona nga 18 vjeç.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i pjesëve:
2646
Kodi:
71374
Gjerësia mm:
235
Lartësia mm:
225
Trashësia mm:
160
Seria e LEGO:
Super Mario
Lansuar:
20. 1. 2021
Prodhuesi:
LEGO
Kategoria e moshës:
18
EAN:
5702016618532
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set LEGO Super Mario 71374 Nintendo Entertainment System™
262.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo