1 / 1
E shitur
Foto e Set magnetesh Magnet Cyberpunk, 4 copa

Set magnetesh Magnet Cyberpunk, 4 copa

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.65 €
19.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.41 €
Ju kurseni 3.96 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky set prej katër magnetesh ka dizajne të ndryshme dhe vjen i paktuar në kuti plastike. Përmasa e magnetit është afërsisht 3 cm në diametër.
Lansuar:
7. 1. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
761568006124
Prodhuesi:
Dark Horse
Ueb-i i prodhuesit:
Darkhorse.com
Seri për lojëra:
Cyberpunk 2077
EAN:
761568006124
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set magnetesh Magnet Cyberpunk, 4 copa
19.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo