1 / 1
Foto e Set me vegla pune PDA-Bit S2

Set me vegla pune PDA-Bit S2

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
36.73 €
32.75 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.29 €
Ju kurseni 3.98 €
-11%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
PDA-Bit S2 është set me vegla pune që përmban 113 copë vegla të ndryshme pune. Ky set ua kompleton punishten me këto 113 copë vegla të përpunuara nga çeliku i klasit të lartë S2. Secila copë ka vendin e vet të veçantë duke ua lehtësuar kështu edhe sistemimin e veglave dhe bartjen e tyre me vete. Seti përmban: kaçavidë, përshtatës, friksion, vizore, çelësa, etj.
Kodi i prodhuesit:
4040849771194
Lansuar:
29 Maj 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
OEM
Vendi i prodhimit:
Germani
EAN:
4040849771194
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set me vegla pune PDA-Bit S2
32.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo