1 / 2
Foto e Set Metal Earth Marvel - Iron Man - helmet
Foto e Set Metal Earth Marvel - Iron Man - helmet

Set Metal Earth Marvel - Iron Man - helmet

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
42.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.21 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ndërtoni modelin tuaj të helmetës metalike Iron Man. - Seti metalik për montimin e një modeli 3D - Montoni saktësisht pjesë fletë metalike të prera me lazer pa ngjitës dhe vida - Modeli zyrtar i licencuar i Star Wars Ndërtimi i kostumit tuaj Iron Man nuk është kënaqësi, por me vullnet të mjaftueshëm dhe shumë kohë, gjithçka shkon. Sidoqoftë, në mënyrë që të mos e kaloni tërë jetën tuaj duke ndërtuar ëndrrën tuaj, ju rekomandojmë të filloni me diçka më të vogël, mbase vetëm me helmetë. Gjithçka që ju nevojitet janë duar të shkathëta dhe nuk ju duhet aq shumë kohë. Vështirësia: Mesatare Dimensionet: 5.0 x 5.0 x 6.2 cm

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Trashësia [mm]:
50
Gjerësia [mm]:
50
Lartësia [mm]:
62
Nga seria:
MARVEL
Lloji i kompletit:
Metal
Besueshmëria:
100 %
Lloji i produktit:
Stavebnice
Uebfaqja e prodhuesit:
metalearth.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
32309033243
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set Metal Earth Marvel - Iron Man - helmet
42.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo