1 / 2
E shitur
Foto e Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session
Foto e Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session

Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
57.50 €
49.38 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.15 €
Ju kurseni 8.11 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session. Është një paketë që përmban gjithçka që ju nevojitet për të zëvendësuar lehtë dhe shpejt lensen e kamerës Session HERO5.
Kodi i prodhuesit:
AMLRK-001
Lansuar:
1. 3. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro HERO5 Session
I përdorshëm me markat:
GoPro
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com
EAN:
8182790174658
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session
49.38 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo