1 / 3
Foto e Set Tastierë + Maus Microsoft Wireless Desktop 3050, CZ
Foto e Set Tastierë + Maus Microsoft Wireless Desktop 3050, CZ
Foto e Set Tastierë + Maus Microsoft Wireless Desktop 3050, CZ

Set Tastierë + Maus Microsoft Wireless Desktop 3050, CZ

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
94.95 €
83.65 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 69.71 €
Ju kurseni 11.29 €
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Ky set përmban tastierën dhe një maus optik. Të dyja pajisjet performojnë me kualitet të lartë, kanë dizajn atraktiv me ngjyrë të zezë dhe çmim të ulët.

Në dallim me një tastierë standarde juve iu janë ofruar disa karekteristika shtesë. Për shembull, kontrolli për rishikim multimedial, aktivizon qelqin zmadhues (zoom-in) duke e shtypur vetëm një buton. Set-i është i përshtatshëm edhe për punët në zyrë. Tastiera ka shkronja çeke. Dy produktet kanë rang të komunikimit përmes wireless-it deri në 10 m.

Kodi i prodhuesit:
PP3-00021
Lansuar:
25 Shkurt 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Renditja/shfaqja:
Çeke
Me maus:
Senzor i lëvizjes:
BlueTrack
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Lloji i tastierës:
Membranë
EAN:
889842000689
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set Tastierë + Maus Microsoft Wireless Desktop 3050, CZ
83.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo