1 / 8
Foto e Set VERBATIM CD-R 700 MB
Foto e Set VERBATIM CD-R 700 MB
Foto e Set VERBATIM CD-R 700 MB
Foto e Set VERBATIM CD-R 700 MB
Foto e Set VERBATIM CD-R 700 MB
Foto e Set VERBATIM CD-R 700 MB
Foto e Set VERBATIM CD-R 700 MB
Foto e Set VERBATIM CD-R 700 MB

Set VERBATIM CD-R 700 MB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.31 €
21.55 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.96 €
Ju kurseni 3.76 €
-15%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Specifikat mekanike të CD-R Verbatim janë shumë preciZe dhe dokumentet e ruajtura në të mund të lexohen nga një game e gjerë e disqeve. Verbatim CD-R ka nivel të lartë të qëndrueshmerisë ndaj dëmeve aksidentale. Ka shpejtësi të leximit deri 52x. Ka 50 copë të CD.
E paketuar pas [artikuj]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kapaciteti [MB]:
700, 700
Kodi i prodhuesit:
43351
Kodi:
43351
Kohëzgjatja e audio incizimeve [min]:
80
Lansuar:
10. 5. 2011, 10 Maj 2011
Lloji i medias:
CDR, CDR
Paketimi:
Trupi, Rrethor, Në bosht
Përqindja e dështimit:
0,10 %
Prodhuesi:
Verbatim, Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
52
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
23942433514
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set VERBATIM CD-R 700 MB
21.55 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo