1 / 9
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
Foto e Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC

Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
80.56 €
71.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 59.66 €
Ju kurseni 8.96 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shiritat inteligjentë LED të brendshëm ekonomik Govee Smart RGBIC me një jetëgjatësi deri në 50,000 orë do të përmirësojnë brendësinë e makinës suaj dhe do të ofrojnë një përvojë të gjetur në makinat luksoze. Ju mund t'i përdorni ato praktikisht kudo ku ka ndriçim. Shfaq deri në 16 milionë ngjyra, intensiteti i të cilave mund të vendoset nga 1-100%. Falë teknologjisë RGBIC, ju mund ta ndani shiritin në segmente të veçanta, për të cilat më pas mund të zgjidhni ngjyra të ndryshme. Zgjidhni nga 30 mënyra ndriçimi dhe dritat do të sinkronizohen ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Ose thjesht vendosni kombinimet tuaja të ngjyrave në modalitetin DIY. Ju mund të futni komanda përmes aplikacionit Govee Home në celularin ose tabletin tuaj ose direkt në kutinë e kontrollit. Instalimi është i thjeshtë dhe ndahet në pjesën e përparme dhe të pasme të makinës.

Dritat kanë një mikrofon të integruar, falë të cilit drita mund të sinkronizohet me muzikën. Ekzistojnë gjithashtu tetë mënyra të muzikës ritmike. Paketa përfshin 4 shirita LED dhe 1 përshtatës energjie përmes ndezësit të çakmakut.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Bluetooth:
RGB:
LED:
Tek makina:
Ulje e dritës:
Jetëgjatësia [h]:
50 000
Kromatizimi minimal [K]:
2200
Kromatizimi maksimal [K]:
6 500
Funksioni:
Në mënyrë të pavarur, Kohëmatës
Ndryshimi i ngjyrave:
Temperatura e ngjyrës së dritës:
E rregullueshme
Mbështet OS:
Android, iOS
Vizualizimi i muzikës:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6974316990604
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit drite për makinë Govee Smart LED RGBIC
71.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo