1 / 6
Foto e Shirit LED Kolink Umbra Radiant ARGB LED Strip Combo Kit - 2x 400mm
Foto e Shirit LED Kolink Umbra Radiant ARGB LED Strip Combo Kit - 2x 400mm
Foto e Shirit LED Kolink Umbra Radiant ARGB LED Strip Combo Kit - 2x 400mm
Foto e Shirit LED Kolink Umbra Radiant ARGB LED Strip Combo Kit - 2x 400mm
Foto e Shirit LED Kolink Umbra Radiant ARGB LED Strip Combo Kit - 2x 400mm
Foto e Shirit LED Kolink Umbra Radiant ARGB LED Strip Combo Kit - 2x 400mm

Shirit LED Kolink Umbra Radiant ARGB LED Strip Combo Kit - 2x 400mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
28.78 €
27.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.15 €
Ju kurseni 1.00 €
-3%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Konektor:
3pin (RGB)
Mënyra e montimit:
Vetë-ngjitëse
Tension [V]:
5
Drita e pasme:
ARGB
Kompresim të videove :
400
Data e lansimit:
6. 10. 2023
Dritë virtuale:
KL-UR400
Hyrja për një mikrofon të jashtëm:
32
EAN:
5999094005181
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit LED Kolink Umbra Radiant ARGB LED Strip Combo Kit - 2x 400mm
27.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo