1 / 1
Foto e Shirit plastifikues Brother TZE-221

Shirit plastifikues Brother TZE-221

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.01 €
20.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.34 €
Ju kurseni 1.19 €
-5%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother është e njohur globalisht për prodhimin e printerëve dhe pajisje tjera të kësaj natyre. Për këto pajisje prodhohen lloje të ndryshme të aksesorëve si për shembull shiriti plastifikues Brother TZE-221, i cili është i projektuar për pajisjet Brother P-touch. Ka gjerësi 9 mm dhe gjatësi prej 8 m.
Kodi i prodhuesit:
TZE221
Lansuar:
2 Shkurt 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother PT-200, Brother PT-210E, Brother PT-220, Brother PT-300E, Brother PT-310, Brother PT-350, Brother PT-1000, Brother PT-1010, Brother PT-1090, Brother PT-1200, Brother PT-1230PC, Brother PT-1250
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Shirit
Për printer:
Brother
Vendi i prodhimit:
Phillippines
EAN:
4977766685085
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit plastifikues Brother TZE-221
20.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo