1 / 5
Foto e  Shkop për selfie GoGEN 5, i zi
Foto e  Shkop për selfie GoGEN 5, i zi
Foto e  Shkop për selfie GoGEN 5, i zi
Foto e  Shkop për selfie GoGEN 5, i zi
Foto e  Shkop për selfie GoGEN 5, i zi

Shkop për selfie GoGEN 5, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
39.18 €
31.48 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 26.24 €
Ju kurseni 7.70 €
-20%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Udhëtoni shpesh dhe keni dëshirë të bëni foto në vende të bukura? Me ndihmën e këtij shkopi për selfie ju do të mund ti kapni të gjitha pamjet. E gjitha që duhet të bëni është ta vendosni telefonin tuaj me gjerësi deri në 8.5 cm në këtë shkop dhe të zgjatni dorën për të kapur këndin e preferuar. Ky shkop për selfie është i punuar nga materiali shumë cilësorë i aluminit që e bënë shumë të qëndrueshëm. Gjatësia e tij është 25 deri në 75 cm dhe peshon vetëm 0.147 gr gjë që e bënë shumë praktik dhe të lehtë për përdorim dhe bartje.
Kodi i prodhuesit:
GOGBTSELFIE5B
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Prodhuesi:
GoGEN
Pesha [kg]:
0,13
Mbajtëse për:
Celularë
Lloji i mbajtësit:
Selfie
EAN:
8592417055107
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shkop për selfie GoGEN 5, i zi
31.48 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo