1 / 2
E shitur
Foto e Shpërndarës rrjeti Ubiquiti Rocket M5
Foto e Shpërndarës rrjeti Ubiquiti Rocket M5

Shpërndarës rrjeti Ubiquiti Rocket M5

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
155.78 €
132.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 110.24 €
Ju kurseni 23.49 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shpërndarësi i rrjetit Ubiquiti Rocket M5 ka output të energjisë prej 27 dBm, si dhe mund të lidhet me antenat AirMax 2x2 MIMO. Është i përshtatshëm për krijimin e access points të fuqishme (PtMP) apo lidhjeve shtyllë PtP (rreth 50 km). Ai punon me frekuencë prej 5 GHz, mbështet standardet WiFi 802.11a / n dhe standardin IPv6 për transferim transparent. Pajisja përdor procesor Atheros MIPS, kurse lidhet me rrjetin Ethernet përmes porteve RJ-45 10100 Mbps PoE.
Kodi i prodhuesit:
RocketM5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
150
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
5
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Lloji i ruterit:
Access point
Menaxhimi:
Prodhuesi:
Ubiquiti
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
Lloji i antenës:
E lëvizshme
EAN:
810354022784
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shpërndarës rrjeti Ubiquiti Rocket M5
132.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo