1 / 2
E shitur
Foto e MausPad HP Omen 300
Foto e MausPad HP Omen 300

MausPad HP Omen 300

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
46.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 38.86 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shtresa për maus HP Omen 300 ofron sukses për një afat të gjatë për lojtarët amater apo ata profesional. Ka sipërfaqe të kualitetit të lartë të lyer me mat që përcjellë me precizitet cdo levizje të mausit. Është shumë e përshtatshme për mausët me sensor të ndjeshëm. Pjesa e poshtme është jo rreshqitëse, e përbërë nga një material i qëndrueshem që menjanon cfarëdo lëvizje të pa qëllimshme të mausit. Ka dimensionet 900 x 400 mm dhe trashësi 4 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Për tastierë dhe maus:
Ngjyra:
Zezë
Dizajni:
Zezë
Trashësia [mm]:
400
Gjerësia [mm]:
900
Për tu përdorur në:
Lojë
Pesha [g]:
750
Materiali:
Gomë, plastikë
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
0190781648369
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
MausPad HP Omen 300
46.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo