1 / 4
E shitur
Foto e Sistem navigimi Mio Cyclo 210, 3,5"
Foto e Sistem navigimi Mio Cyclo 210, 3,5"
Foto e Sistem navigimi Mio Cyclo 210, 3,5"
Foto e Sistem navigimi Mio Cyclo 210, 3,5"

Sistem navigimi Mio Cyclo 210, 3,5"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
239.53 €
229.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 191.32 €
Ju kurseni 9.94 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mio Cyclo 210 është sistem navigimi që do ju ndihmoj të lëvizni në rrugë të ndryshme pa e humbur asnjëherë orientimin. Sistemi është dizajnuar me konstrukt kompakt që e bënë të përshtatshëm për montim në pjesën e përparme të biçikletës pa ju zënë shumë vend.

Aksesori vjen i pajisur me procesorin ARM Cortex-A7 i cili kombinohet me ekranin me prekje 3.5" me rezolucion prej 480 x 320 piskela për t'ju sjellur performancë të shpejtë dhe imazhe të pastërta. Përveq kësaj, ai është pajisur me bateri me jetëgjatësi deri në 10 orë dhe në pako me të vjen mbatësja e biçikletës si dhe 1x kabllo USB.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Diagonalja e ekranit ["]:
3.5
Pesha [g]:
151
Trashësia [mm]:
18.6
Uebfaqja e prodhuesit:
mio-tech.com
EAN:
5420027527789
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Sistem navigimi Mio Cyclo 210, 3,5"
229.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo