1 / 1
Foto e Skaner Epson Perfection V850 Pro

Skaner Epson Perfection V850 Pro

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,462.48 €
1,275.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,063.23 €
Ju kurseni 186.60 €
-13%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson Perfection V850 Pro është pajisje ideale për entuziastët e fotografisë, si për fotografët profesional ashtu dhe fillestar. Falë sistemit unik Epson Dual Lens të kombinuar me teknologjinë DIGITAL ICE ofron skanim të kualitetit të lartë. Epson Perfection V850 Pro përmbush të gjitha kërkesat tuaja duke ju lejuar të skanoni fotot tuaja të preferuara me performancë dhe kualitet në nivel profesional.
Kodi i prodhuesit:
B11B224401
Lansuar:
16 Tetor 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 2.0
Mbështetje për W10:
Përmasat [mm]:
503 x 152 x 308
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Formati i letrës:
A4
Rezolucioni harduerik [dpi]:
6400 x 9600
Thellësia e ngjyrave:
48
Lloji i skenerit:
Për tavolinë
Vendi i prodhimit:
Indonezia
EAN:
8715946538167
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Skaner Epson Perfection V850 Pro
1,275.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo