1 / 1
E shitur
Foto e Skaner Honeywell Granit 1990i - USB

Skaner Honeywell Granit 1990i - USB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
507.10 €
369.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 308.09 €
Ju kurseni 137.38 €
-28%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një skaner i fortë dore i projektuar për skanimin e kodeve 2D me një gamë standarde, i cili mbështet një gamë të gjerë të ndërfaqeve - RS232, KBW, USB. Pajisja me një dorezë ergonomike është krijuar posaçërisht për aplikacione që kërkojnë skanim të shpejtë dhe të saktë. Pajisja mund të punojë në temperatura shumë të ulëta dhe të larta (nga -30 në +50 ° C) dhe falë dizajnit të saj të qëndrueshëm mund të përballojë të paktën 50 rënie nga një lartësi prej 2 metrash. Përveç kësaj, pajisja ka rezistencë ndaj depërtimit të pluhurit, papastërtisë dhe ujit garanton mbrojtje në standardin IP65.
Lansuar:
26. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Lexues barkodi
Pa kabllo:
USB:
Kodi:
1990ISR-3USB-R
Gjerësia mm:
76
Lartësia mm:
100
Trashësia mm:
192
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
320
Prodhuesi:
Honeywell
Lloji i skenerit:
1D, 2D, Digimarc, DotCode, OCR, PDF, Postal
EAN:
8595149009929
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Skaner Honeywell Granit 1990i - USB
369.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo