1 / 8
Foto e Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC
Foto e Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC
Foto e Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC
Foto e Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC
Foto e Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC
Foto e Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC
Foto e Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC
Foto e Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC

Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
90.24 €
80.83 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 67.36 €
Ju kurseni 9.41 €
-11%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 mars 2024 - 05 mars 2024
Shqipëri, të tjera
04 mars 2024 - 05 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky matës aktiviteti ofron një varg tiparesh të përsosura për performancë të shkëlqyer. Ka ekran 1.56'' AMOLED me rezolucion 152 x 486 pikselë dhe akselerometër, gjiroskop, sensor për ritëm të zemrës, sensor për matje të oksigjenit. Ofron funksion alarmi, njoftime, SMS, thirrje, parashikim moti, mat kaloritë e humbura, monitoron gjumin. Është rezistent ndaj spërkatjeve në 50 m. Ka teknologji Bluetooth 5.0. Karikohet në mënyrë magnetike pa patur nevojë t'ja hiqni rripin.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
6934177736353
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Matës aktiviteti Xiaomi Mi Band 6 NFC
80.83 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo