Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Rrip Spigen Rugged Armor Pro për Apple Watch 6 / SE / 5/4 40 mm, i zi

Rrip Spigen Rugged Armor Pro për Apple Watch 6 / SE / 5/4 40 mm, i zi

Vlerëso
Kodi:
49.93 €

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rripi me dizajn tërheqës siguron mbrojtje maksimale kundër gërvishtjeve dhe rënieve. Është bërë nga poliuretani termoplastik fleksibël dhe i qëndrueshëm (TPU) me një sipërfaqe mat. Cilësia dhe punimi i saktë siguron qasje të lehtë në të gjitha funksionet. Teknologjia Air Cushion përdoret në prodhim për mbrojtjen e plotë të skajeve veçanërisht të ndjeshme. Mbulesa del pak mbi skaje, duke mbrojtur kështu ekranin e orës nga gërvishtjet, edhe nëse ora është e shtrirë në ekran.
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Rrip Spigen Rugged Armor Pro për Apple Watch 6 / SE / 5/4 40 mm, i zi
49.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo