Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

Termometër me orë Sencor SWS 25 BS
21.18 €
Përfshirë TVSH
48h Delivery
-35%
Termometër Solight TE09
6.01 € 9.15 €
Përfshirë TVSH
48h Delivery
-33%
Termometër me orë Sencor SWS 25 WS
14.73 € 21.88 €
Përfshirë TVSH
-4%
Termometër Sencor SWS 1918, i argjendtë
18.48 € 19.18 €
Përfshirë TVSH
Termostat WiFi Netatmo
137.71 €
Përfshirë TVSH
-13%
Termometër i dhomës ADE WS 1706, i bardhë
19.79 € 22.57 €
Përfshirë TVSH
-9%
Termometër Technoline WS 9118
30.51 € 33.47 €
Përfshirë TVSH
-12%
Termometër i dhomës ADE WS 1707
19.79 € 22.31 €
Përfshirë TVSH
-10%
Termostat Danfoss
92.83 € 102.33 €
Përfshirë TVSH
-15%
Sensor Xiaomi Mi për temperaturë dhe lagështi
20.13 € 23.53 €
Përfshirë TVSH
-3%
Termometër Technoline WS 9119
25.36 € 26.15 €
Përfshirë TVSH