Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Asistent me zë Apple Homepod mini, e hirtë kozmike
Foto e Asistent me zë Apple Homepod mini, e hirtë kozmike
Foto e Asistent me zë Apple Homepod mini, e hirtë kozmike
Foto e Asistent me zë Apple Homepod mini, e hirtë kozmike

Asistent me zë Apple Homepod mini, e hirtë kozmike

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
116.93 €
176.18 €
-34%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta

Altoparlant i fuqishëm HomePod i lartë 3.3 ” me një përvojë verbuese 360 ° të zërit dhe një asistent inteligjent SIRI. Mundësia për të kontrolluar të gjithë shtëpinë dhe pajisjet inteligjente në të. Mbrojtje shtesë për privatësinë tuaj. Sipërfaqe prekje me ndriçim në pjesën e sipërme për funksionim të shpejtë dhe të lehtë. Mundësia e lidhjes me altoparlantët e tjerë HomePod mini. Marrja e thirrjeve nga iPhone, sugjerime të personalizuara për të dëgjuar muzikë, duke luajtur muzikë, duke kërkuar tekst, artistë dhe albume, duke dëgjuar radio, transmetim të përmbajtjes nga shërbimet e palëve të treta, transferimin e njësive, rregullimin e takimeve, vendndodhjen tuaj me informacionin e trafikut, kërkimin e pajisjes, shtypjen mesazhe, kontroll i dritave, termostateve, etj. Njohja e zërave deri në 6 persona. Wi-Fi, Bluetooth v5.0. Përmasat 84.3 x 97.9 mm. Pesha 345 g.

Lartësia [mm]:
84,3
Lansuar:
14. 10. 2020
Pesha [g]:
345
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Asistent me zë
Gjerësia [mm]:
97.9
Prodhuesi:
Apple
Protokol:
Apple HomeKit
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Asistent me zë Apple Homepod mini, e hirtë kozmike
116.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo