Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë
Foto e Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë
Foto e Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë
Foto e Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë
Foto e Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë
Foto e Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë
Foto e Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë

Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
139.12 €
168.82 €
-18%

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky panel LED dritash mbështet WiFi dhe protokollin Amazon Alexa, Google assistant, IFTTT, Siri. Ka kapacitet dalës 1W, temperaturë ndriçimi 1200 K - 6500 K dhe fluks ndriçimi 80 lumenë. Jetëgjatësia e shërbimit është 25 000 orë.
EAN:
8401027016302
Lansuar:
16. 12. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
LED panel
WiFi:
Po
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant, IFTTT, Siri
Kodi:
NL48-1001TW-10PK
Ndalje graduale e dritës:
Po
Gjerësia mm:
210
Lartësia mm:
240
RGB:
Po
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
141
Fluksi i ndriçimit lm:
80
Fuqia dalëse W:
1
Ngjyra e temperaturës K:
1200
Jetëgjatësi orë:
25 000
Temperatura maksimale e ndriçimit [K]:
6500
Prodhuesi:
Nanoleaf
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Panel dritash Nanoleaf, trekëndëshe, 10 copë
139.12 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo