1 / 8
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve
Foto e Spërkatëse Baseus kundër insekteve

Spërkatëse Baseus kundër insekteve

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.08 €
24.37 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.31 €
Ju kurseni 4.70 €
-17%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pajisja Baseus funksionon duke spërkatur vajra esencialë dhe mund të përdoret gjithashtu në natyrë, në një zonë prej rreth 12 m2 përreth jush. Pajisja funksionon me një përzierje të rrushit, livandrës, citronelës dhe vajit të karafilit. Era është jo toksike dhe e padëmshme, dhe sipas prodhuesit, është e sigurt për gratë shtatzëna dhe foshnjat. Kjo pajisje mundësohet nga dy bateri të brendshme 1000 mAh, që fuqizojnë pajisjen deri në 8 orë. Për më tepër, ajo mundësohet nga USB (kabllo i përfshirë).
Lansuar:
7. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACMWD-LF02
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
EAN:
6953156278950
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Spërkatëse Baseus kundër insekteve
24.37 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo