1 / 2
E shitur
Foto e Stabilizues DJI RONIN-SC (Pro Combo) për kamerë DSLR
Foto e Stabilizues DJI RONIN-SC (Pro Combo) për kamerë DSLR

Stabilizues DJI RONIN-SC (Pro Combo) për kamerë DSLR

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
731.53 €
631.28 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 526.07 €
Ju kurseni 100.25 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky stabilizues për kamerë ka bateri të brendshme me qëndrueshmëri 11 orë përdorim. Dizajni i tij ergonomik e bën të rehatshëm. Funksionet e tij janë automatike dhe përdoret lehtë. Pako përfshin edhe motor fokusimi, mbajtëse, kapëse kabllosh, gjashtë viida dhe kabllo RSS IR. Mund të përkulet dhe rrotullohet në kënd 360 °.
Lansuar:
28. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Rrotullimi:
Kodi:
DJ0508
Pesha kg:
1.1
Kapaciteti maksimal kg:
2
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com
Ngjyra:
Zezë
Mbajtëse për:
Fotoaparat
Lloji i mbajtësit:
Stabilizues elektronik
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Stabilizues DJI RONIN-SC (Pro Combo) për kamerë DSLR
631.28 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo