1 / 3
Foto e Docking station Kingston Workflow, i argjendtë
Foto e Docking station Kingston Workflow, i argjendtë
Foto e Docking station Kingston Workflow, i argjendtë

Docking station Kingston Workflow, i argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
129.19 €
110.44 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 92.03 €
Ju kurseni 18.75 €
-15%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo pajisje ofron një montim modular për shkarkimin dhe ngarkimin e të dhënave nga pajisjet e jashtme. Përdor ndërfaqen USB 3.2 Gen2 tip-C për t'u lidhur me pajisjen dhe mbështet lidhjen e deri në 4 moduleve. Poashtu, stacioni ka një furnizim të jashtëm me energji elektrike, si dhe përfshin një modul USB miniHub, i cili ofron lidhje: 1x USB tip-A dhe 1x USB tip-C. Për më tepër, mund të përdoret gjithashtu veçmas duke përdorur një kabllo USB type-C.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
292
Uebfaqja e prodhuesit:
kingston.com
Lloji i kornizës:
Docking Station
Teknologjia e porteve:
USB 3.0/3.1 Gen 2
Trashësia [mm]:
55.77
Gjerësia [mm]:
160.27
Lartësia [mm]:
70,27
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
740617307733
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Docking station Kingston Workflow, i argjendtë
110.44 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo