1 / 4
Foto e Stacion moti Garni 975
Foto e Stacion moti Garni 975
Foto e Stacion moti Garni 975
Foto e Stacion moti Garni 975

Stacion moti Garni 975

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
267.76 €
227.93 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 189.94 €
Ju kurseni 39.83 €
-15%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Garni 975 është një stacion meteorologjik me një ekran LCD me ngjyra 125 x 76 mm që tregon: datën, kohën dhe ditën, reshjet, presionin barometrik, shpejtësinë e erës, temperaturat e brendshme dhe të jashtme, ndjeshmërinë e temperaturës, pikat e vesës, lagështinë relative të brendshme dhe të jashtme dhe 6 ikona parashikimi moti. Ky stacion ruan të gjitha matjet për vlerat maksimale dhe minimale të matura dhe datën e regjistrimit për 24 orë. Po ashtu, është mundësia për të vendosur alarm të përsëritur dhe të transferoni të dhënat e mbledhuara nëpërmjet Wi-Fi. Dimensionet e vetë stacionit të motit janë 343.5 x 393.5 x 136 mm. Përfshira është një sensor wireless me 5 MHz në frekuencë 868 MHz.
Prodhuesi:
Garni
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Trashësia [mm]:
24.5
Pesha [g]:
260
Orë me alarm:
Ekran me ndriçim:
Energji:
Karikues
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
-40/+70
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-40/+80
EAN:
8592733020629
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Stacion moti Garni 975
227.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo