1 / 3
Foto e Stilolaps Super Mario - Green Shell
Foto e Stilolaps Super Mario - Green Shell
Foto e Stilolaps Super Mario - Green Shell

Stilolaps Super Mario - Green Shell

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.96 €
13.08 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.90 €
Ju kurseni 1.88 €
-13%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Stilolaps cilësor për shënime të përditshme në shkollë ose në punë me dizajnin unik të guaskës së gjelbër (Green Shell) nga Super Mario. Vetëm mos e hidhni atë në rrugën e askujt, siç veproni zakonisht në lojë!
Lansuar:
25. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Propiska
Kodi:
5055964714277
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Paladone
Ueb-i i prodhuesit:
Paladone.com
Seri për lojëra:
Nintendo
EAN:
5055964714277
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Stilolaps Super Mario - Green Shell
13.08 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo