1 / 2
Foto e Switch D-Link DGS-1210-26
Foto e Switch D-Link DGS-1210-26

Switch D-Link DGS-1210-26

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
290.06 €
251.57 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 209.64 €
Ju kurseni 38.49 €
-14%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
02 maj 2024 - 03 maj 2024
Shqipëri, të tjera
03 maj 2024 - 04 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Smart Switch D-Link DGS-1210-26, 24 porta 100/1000 dhe 2x Gigabit SFP port, dizajn pa ventilator, mbështet në shtresat dhe tiparet L2 / L3, dhe menaxhimin e uebit, QoS, VLAN, Modaliteti i Surveilance D-Link DGS-1210-26 Smart Switch që përfshin 24 porte 100/1000 dhe 2 porte SFP Gigabit. E përkryer për zyra të vogla. Dizajni është tërësisht fanless.
Kodi i prodhuesit:
DGS-1210-26
Lansuar:
3. 7. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konsumi (W):
15,11
Gjerësia [mm]:
440
Numri i porteve SFP:
2
Rack:
QoS:
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1000
E kontrollueshme:
Adresat MAC:
8 000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
24
Prodhuesi:
D-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
Pesha [kg]:
2.06
Lartësia [mm]:
44
Trashësia [mm]:
140
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
52
EAN:
790069432514
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch D-Link DGS-1210-26
251.57 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo