1 / 5
E shitur
Foto e Switch QNAP QSW-1105-5T
Foto e Switch QNAP QSW-1105-5T
Foto e Switch QNAP QSW-1105-5T
Foto e Switch QNAP QSW-1105-5T
Foto e Switch QNAP QSW-1105-5T

Switch QNAP QSW-1105-5T

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
187.93 €
178.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 148.36 €
Ju kurseni 9.90 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me pesë switcha 2.5GbE, QNAP QSW-1105-5T azhurnon menjëherë rrjetin tuaj për të përfituar nga pajisjet 2.5GbE dhe NAS të mundësuara pa pasur nevojë për ndonjë kabllo të re rrjeti. QSW-1105-5T ofron një dizajn pothuajse të heshtur pa ventilator dhe instalime elektrike plug-and-play. Zbulimi dhe bllokimi i lakut të rrjetit e bën të lehtë krijimin e një ambienti të rrjetit të përballueshëm, me shpejtësi të lartë, për shtëpinë ose biznesin tuaj. QSW-1105-5T ka pesë porte 2.5GbE që mbështesin pajisjet ekzistuese Ethernet dhe janë gati për pajisjet e brezit të ardhshëm 2.5GbE. Pavarësisht nëse jeni duke azhurnuar rrjetin tuaj për biznes ose përdorim personal, QSW-1105-5T ofron një themel të fortë për produktivitet dhe argëtim më të shpejtë, pa probleme. Azhurnimi i rrjetit tuaj nuk duhet t'ju shkaktojë probleme, dhe lidhja 2.5GbE ofron përmirësime të menjëhershme mbi standardin 1GbE. Edhe me kabllot ekzistuese CAT 5e, mund të filloni të shijoni shpejtësi më të larta të transmetimit. QSW-1105-5T përfshin zbulimin e lakut të rrjetit. Nëse zbulohet një lak rrjeti, QSW-1105-5T bllokon automatikisht portet loop për të siguruar që mjedisi i rrjetit të rifillojë shpejt funksionimin normal.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4713213517581
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch QNAP QSW-1105-5T
178.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo