1 / 3
E shitur
Foto e Syze virtuale HTC Vive Cosmos
Foto e Syze virtuale HTC Vive Cosmos
Foto e Syze virtuale HTC Vive Cosmos

Syze virtuale HTC Vive Cosmos

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,229.77 €
1,147.91 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 956.59 €
Ju kurseni 81.87 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Këto syze virtuale ofrojnë rezolucion 2880 x 1700px dhe fushë shikimi 110 shkallë. Gjatësia e kabllos së tyre është 4.5 m. Përputhen me PC dhe lidhen përmes DP 1.2, USB 3.0. Kanë kapacitet 4GB RAM dhe sistemi operues i tyre është Windows 10.
Lansuar:
9. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PC
Lidhësit:
DP 1.2, USB 3.0
RAM:
4GB
CPU:
AMD FX 8350, Intel i5-4590
GPU:
AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 970
Diagonalja e ekranit:
3.4
Kodi:
99HARL002-00
Frekuencë Hz:
90
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
4.5
Shtrirja e shikimit °:
110
Prodhuesi:
HTC
Sistemi operativ:
Windows 10
Rezolucioni i ekranit:
2880 x 1700px
EAN:
4718487715022
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Syze virtuale HTC Vive Cosmos
1,147.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo