1 / 4
E shitur
Foto e Tablet grafik Wacom Intuos Pro Paper M
Foto e Tablet grafik Wacom Intuos Pro Paper M
Foto e Tablet grafik Wacom Intuos Pro Paper M
Foto e Tablet grafik Wacom Intuos Pro Paper M

Tablet grafik Wacom Intuos Pro Paper M

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
574.96 €
507.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 423.12 €
Ju kurseni 67.21 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky tablet është një pajisje perfekte për krijimtarinë tuaj. Ka një dizajn të mrekullueshëm dhe një përdorim të lehtë që ua rrit produktivitetin tuaj. Tableti Paper Edition ua mundëson juve që të lidhni skicat me letrat lidhëse si dhe me lapsin FineTip për një kreativitet më të mirë. Mënyra se si ky laps ju ndihmon që të vizatoni me të nuk është e mundshme që të zëvëndësohet me maus. Lëvizja në të, rritja, zvogëlimi me teknologji kurrë nuk ka qenë më lehtë se me këtë tablet. Ka dimensione prej 2338 x 219 x 8 mm dhe peshon 700 gram.
Kodi i prodhuesit:
PTH-660P
Lansuar:
26 Janar 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Pesha [g]:
1 300
Hapësira e përdorshme [W x D]:
311 x 216
Rezolucioni [DPI]:
5 080
Niveli i presionit:
8192
Prodhuesi:
Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com
Wireless:
Sistemet e mbështetura operative:
MacOS, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4949268620031
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tablet grafik Wacom Intuos Pro Paper M
507.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo