1 / 2
E shitur
Foto e Taste për tastierë Glorious, mekanike, Gateron Blue, 120 copë
Foto e Taste për tastierë Glorious, mekanike, Gateron Blue, 120 copë

Taste për tastierë Glorious, mekanike, Gateron Blue, 120 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
119.35 €
63.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 53.00 €
Ju kurseni 55.74 €
-47%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Gateron janë taste cilësore gjermane që janë standarde për tastierat mekanike të lojrave. Këto taste zgjasin shumë më shumë se tastet e rëndomta prej gome dhe përgjigjen më shpejt. Këto janë taste me një jetëgjatësi prej mbi 50 milionë klikime. Janë gjithësej 120 copë të cilat përputhen me tastierën Glorious GMMK

Lansuar:
27. 3. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Glorious GMMK
I përdorshëm me markat:
Glorious
Materiali:
Plastik
Kodi:
GAT-BLUE
Prodhuesi:
Glorious PC Gaming Race
Ueb-i i prodhuesit:
Pcgamingrace.com
Ngjyra:
Kaltër
EAN:
857372006228
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Taste për tastierë Glorious, mekanike, Gateron Blue, 120 copë
63.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo